Předsezónní zpravodaj – Muži A

Hurá do nové sezóny 2021 / 2022

Dvě, pro nás slibně rozjeté, sezóny nebyly kvůli covidu dohrány. V sezóně 2019/2020 jsme obsadili průběžné 4. místo a v loňské nedohrané sezóně 3. místo se zajímavými bodovými vyhlídkami k nejvyššímu patru. Letos se začíná opět od 0 a nebude to určitě jednoduché.

I. zápas nové sezony začíná již tuto sobotu od 17:00 hod. doma proti TJ Sokol Dobříkov.

Přinášíme info, jak probíhala naše příprava…

Ačkoliv se na někom „korona špek“ projevil více a na někom méně, tým zůstal bez výrazných změn. Všichni věříme, že odehrané přípravné duely započaté v červnu ukázali, že i letos se s námi musí počítat pro ty nejvyšší mety tabulky. Přípravu jsme zvládli velice obstojně, ačkoliv tréninková morálka nebyla nejlepší, jak tomu v letních měsících už tradičně bývá. Nejprve v červnu přišla vysoká výhra s účastníkem I. B. třídy královéhradeckého kraje Baníkem Vamberk, který se před covid pauzou nacházel na stejném 3. místě jako my v naší soutěži. Výhra 11:3 je sice zarážející avšak v dané situaci nic neříkající. Poté jsme absolvovali zápas s účastníkem krajského přeboru, týmem Česká Třebová, který jsme prohráli 4:5. Poté už přišly jen skalpy A-třídních rivalů z Letohradu B, jenž jsme na našem hřišti vyprovodili 3:0 a v posledním přípravném utkání před novou sezónou jsme v sobotu 31.7. 2021 zvládli duel s týmem Žamberka, který jsme dokázali po velice výborném kolektivní výkonu porazit 3:2.

Přípravná část:

Baník Vamberk – Libchavy | 3:11

Branky: 5x Ráb, 2x Ďuriš, 2x M. Boštík, Šrom, Židek

Libchavy – Česká Třebová A | 4:5

Branky: 3x Ráb, M. Boštík

Libchavy – Letohrad B | 3:0

Branky: Pavlák, Židek, Ráb

Žamberk – Libchavy | 2:3

Branky: 2x Ráb, Pavlák

Všichni doufáme, že novou sezónu začneme 3-bodovým suvenýrem, jelikož fotbal se přeci nezapomíná, jako jízda na kole. Navíc disponujeme rychlými a mladými expresy jakými jsou Radim Židek, Matěj Jetmar, Matěj Hodr i Míša Boštík (s přídavnými motory i Petrové Flídr a Pavlák) :). Gólovou muziku snad bude i nadále tvrdit Ríša Ráb i další účastníci našeho libchavského zájezdu.

Zveme Vás tedy na ostré vystoupení naší družiny již tuto sobotu proti velmi těžkému a zkušenému soupeři z Dobříkova, který se loni přetahoval o lídra soutěže v I. B třídě skupiny A. Zápas začíná v sobotu 7.8. 2021 v 17:00 hod. Krom antigenních testů, corona pasů či roušek z galaktických nano vláken si na čistý vzduch vezměte i protilátky po prodělaném covidu. 🙂