Muži A | I. B třída 2022/2023 – 8. kolo

JAROMĚŘICE – LIBCHAVY | 5:1 (pol. 1:1)

Další výsledkový zmar, dětinské chyby v obraně a mizerná koncovka, takže nic nového pod sluncem.

Góly: 43. Švec Daniel, 56. Švec Daniel, 60. Valenta Josef, 79. Mooz Pavel, 86. Horníček Filip (vl.) – 41. Pavlák Petr (as. Boštík Michal)

Sestava:

Motyčka Matěj

Dvořák Václav  – Horníček Filip – Blažek Jaroslav – Šrom Michael

Hodr Matěj  (64. Adamec Jan) –  Hrabovský Jan – Boštík Michal – Kletečka Martin (73. Kolář Šimon)

Pavlák Petr (C) – Kovář Jiří

Připraveni: Adamec Jan, Kolář Šimon, Abrahám Matěj

 

Zápas na malé Hané nám nevyšel dle představ. Museli jsme vyhrát a první poločas se i touha přenesla do obrazu hry, kdy jsme byli velice aktivní a dostávali jsme se do zakončení. Bohužel jsme vyloženými šancemi pohrdli a tak jsme mohli být rádi, že s koncem poločasu „snad“ protrhnul zakletí Pavlák, kdy zakončil pohlednou akci z pravé strany – 0:1.

Naše radost však netrvalo dlouho a za 2 minuty bylo srovnáno! Vlastním soukolím událostí jsme nechali domácí pohodlně vyrovnat.

V kabině jsme se mentálně nakopli a vylétli jsme z kabiny s vidinou prvního vítězství, ale bohužel vše přišlo brzy vniveč. Totálními defenzivními hrubkami jsme „nechali“ domácí odskočit až na 4:1 a náš zmar podrthnul vlastní gól Filipa Horníčka, kdy ho míč trefil nešťastně do stehna, takže Matěj Motyčka byl bezmocný. To už však byla jen nicneřešící korekce, avšak další nechválné “bůra” bylo na světě.

Náš druhý poločas byl jasným zrcadlem, jenž nás provází celým dosavadním průběhem soutěže, tedy že dostáváme tak laciné branky, které by snad nešly dostat ani ve Fifě. Právě díky nim nemůžeme pomýšlet na více bodů. Důležitým faktorem však je i naše střelecká nemohoucnost, kdy to tam prostě nepadá, tak jak jsme byli léta zvyklý a bez toho též očekávat nějaký lepší bodový přísun. Nezbývá nám nic jiného, než věřit v lepší zítřky a zkvalitnění všech aspektů hry.

O nápravu se chceme pokusit hned v sobotu 1. 10. 2022 od 15:00. Na domácí půdě přivítáme tým Kunčiny.