Zápas rozdílných poločasů a naše další střelecká nemohoucnost.

Dvořák Václav  – Horníček Filip – Musil Jakub – Šrom Michael

Hodr Matěj  –  Hrabovský Jan – Šalda Michal (80. Kolář Šimon) – Kletečka Martin (65. Boštík Jaroslav v 75. ČK!)

Pavlák Petr (C) (82. Šrom Marek) – Boštík Michal (82. Adamec Jan)

Připraveni: Adamec Jan, Šrom Marek, Kolář Šimon, Boštík Jaroslav

Utkání jsme začali velice slibně, avšak Pavlák v samostatném úniku zvolil přehození brankáře, který si však jen sebral “takříkajíc do teplých”, takže z toho nebylo opět nic!! Krásnou akcí se prezentoval také Martin Kletečka, kterému se přehodit golmana podařilo, ale s ním také domácí branku, i když jen o pár centimetrů. Prezentovali jsme se rychlými přechody a hostující defenziva nebyla tak pevná, jak dokládají obdržené branky v dosavadním průběhu, avšak nedokázali jsme gólovou situaci ve finální fázi lépe vyřešit, takže přišel trest. Sporný moment v našem vápně, kdy Filip Horníček nakopl domácího Zachaře, jenž se poroučel ochotně k zemi, aby z následné penalty otevřel skóre ve prospěch Sloupnice – 1:0. Ve druhém poločase naše aktivita opadla a produkovali jsme nespočet chyb v defenzivě, kdy většina našich odkopů “na zdař Bůh” končila buď v autu nebo na kopačkách domácích, který nás tím dostávali pod tlak. Další gól však padl z nenápadné šnace, kdy se šikovným a přesným obstřelem za hranící vápna prezentoval domácí Dočkal, takže Matěj Motyčka, ač plachtil jak podzimní listí, zabránit nedokázal – 2:0. Jelikož jsme nebyli schopni vyproduktovat finální nahrávky směrem kupředu, všechny útočné náznaky byly impotentní a tak přišel hřebíček do rakve od domácího M. Mikuleckého, který usměrnil prudký centr “patičkou” přesně k tyči. Toto byla opravdová fotbalová nádhera. Náš zmar podtrhl také rekordní počin Jardy Boštíka, který na hřišti strávil “pouhých 9. minut” a poroučel se po červené kartě do sprchy. Nutno říci, že dosti sporné rozhodnutí hlavního arbitra, i když srážka s golmanem vypada poměrně děsivě, bylo to především díky domácím obráncům, kteří nakonec zavalili svého golmana. Nic na tom neměnil fakt, že hosté zaslouženě zvítězili, čímž vedou tabulku a opět neobdrželi ani gól!!!.

My si musíme více věřit, neodevzdávat zbytečně míče, zapojit více fotbalovosti a dostávat soupeře pod tlak, což se nám I. poločas vcelku dařilo. Mírné záblesky lepších časů zde jsou, ale čeká nás ještě dlouhá cesta individuálních proměn k lepším výsledkům.

Zbraně však neskládáme a poslední být rozhodně nechceme. Další zápas je tak o 6 bodů, kdy v neděli zavítáme na hřiště podobně se trápících Jaroměřic, kteří si tento víkend připsali první výhru. Na tu si však brousíme zuby nyní my.

Zápas začíná v neděli v 15:30 na malé hané v Jaroměřicích.