KP – Žáci – Dolní Újezd

Starší žáci – Dolní Újezd/ Němčice – Libchavy 6: 0 (1:0)

Mladší žáci – Dolní Újezd – Libchavy 2:5 (2:2)

Starší žáci – 9. kolo KP skupina B

Do utkání jsme vstoupili aktivně a dobrým pohybem jsme se vyrovnali fyzicky silnějšímu soupeři. Poprvé jsme sice inkasovali v 15. minutě po zaváhání našeho brankáře, ale zbytek prvního poločasu jsme odehráli se ctí a bojovností. Utkání se zlomilo až od 50. minuty. Soupeř dokázal využít své fyzické převahy a v rozmezí 5 minut nám nasázel 4 branky a bylo po zápase. Poslední branku jsme inkasovali v 64. minutě a utkání tak skončilo v náš neprospěch 0:6.

Sestava Libchav:

Svatoš – Holub, Dytrt, Mucha, Honzík, Šnajdar, Vrabcová, Kovář, Čermák, Henderson, Maršalík, (Dostál, Tomáš, Bašnik, Aubus)

Mladší žáci – 9. kolo KP skupina B

V 7. minutě otevřel skóre utkání Craig Henderson 1:0. V 9. minutě to bylo vyrovnáno na 1:1. V dalším průběhu prvního poločasu jsme nevyužili několik šancí. V 19. minutě jsme dokonce prohrávali, když si po rohovém kopu vsítil vlastní gól Lukáš Holub (ovšem byla to krásná branka 😊). V 26. minutě vyrovnal na 2:2 Honza Dostál. V druhém poločase jsme se zlepšili v produktivitě. Utkání rozhodl Craig Henderson, kterému se v druhém poločase povedlo třikrát skórovat. Pochvalu za výkon zaslouží Jolka Pávková, která dokázala ve středu obrany nahradit našeho zraněného kapitána Jakuba Fišera a Adéla Vrabcová za pracovitost, rozvahu a přesnost v rozehrávce.

Vacek– Holub, Pávková, Čermák, Aubus, Vrabcová, Dostál, Bašnik, Henderson, David, Řehák, Vašina