Starší přípravka kraj -Libchavy 19.5.2019

Dnes tým odehrál pěkný turnaj na domácím prostředí.Počasí bylo excelentní a do prvního utkání kluci a holka nastoupily proti týmu z Čisté. V první půli jsme 3: 1 vedli, soupeř do přestávky srovnal.V přestávce jsme si řekli pár slov a tým se opět vrátil na hřiště a hrál fotbal. Laxnost byla “odstraněna” a hráči zase hráli s koncentrací a naplno. Do druhého utkání tým nastoupil proti Chocni, což je tým, který nám vždycky dal ” šišku”. Hráči do utkání vstoupili s obrovskou chutí, bojovnosti. Soupeř tradičně vstřelil první branku a vedl,ale tým udržel svou hru a rychle vyrovnal. Následně se u hráčů projevila touha vyhrát, koncentrovali se na hru, dobře obsazovali, brankář ukázal skvělý zákroky a v poločase jsme vedli 3:1. O přestávce, v rozpravě mezi hráči ,bylo slyšet nadšení a slova ” Já tomu nemůžu uvěřit, že vedeme”. Do druhé půle tým nastoupil ” nadržený na hru”. Choceň snížila, ale pak rychlými odpovědmi jsme opět odskočili ( brankář ze svého území dal gól brankáři z Chocně ).Zápas byl ukončen a radost týmu byla slyšet do širokého okolí.  Poslední utkání bylo z našeho pohledu dominantní a již do přestávky bylo rozhodnuto.

Sestava: Tom Oláh, Jolanka Pávková, Jan Provazník, Kuba Kalous, Adam Krčmář, Lukáš Holub, Honza Dostál, Karel Vacek, Dan Davidů

Zápasy: Libchavy x Čistá 5:3, Libchavy x Choceň 6:2, Libchavy x Třemošnice 14:1 ( skóre : 25: 6 )

Závěr: Tento turnaj přetavil tu touhu po výhře z předchozích turnajů a turnaj umožnil našim hráčům vyrůst ( herně, v sebevědomí ).Tým předvedl bojovnost, nasazení a pěkný týmový přístup.

Dresy: Karel Vacek

Zapsal: Robert Oláh