MLADŠÍ PŘÍPRAVKA LIBCHAVY 19.5.2019

Dnes tým odehrál poslední turnaj na domácím prostředí. Počasí bylo super a my jsme nastoupili do prvního utkání proti Dolnímu Újezdu.
Začali jsme svižně, hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale soupeř po naší chybné rozehrávce otevírá utkání první brankou,0:1.
Soupeře gól samozřejmě nabudil a přidává druhý gól 0:2. Naši borci se nemůžou prosadit,  jak střelecky, tak útočně, chybí důraz před
brankou. Zato soupeř je stále při chuti a přidává třetí branku,0:3. Do poločasu  ještě soupeř přidal dvě branky a uzavřel poločas na 0:5.
Bohužel druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, soupeř přidal tři rychlé branky,0:8, poté ještě branku z penalty. Naši borci si skoro
nevytvořili žádnou šanci,dvě střely na branku soupeře. Zato soupeř přidal ještě dvě branky a utkání skončilo 0:11.

Druhý tým,  proti kterému jsme nastoupili,  byl tým Chocně.
Začátek byl dobrý, měli jsme oproti prvnímu utkání i nějaké střelecké šance, ale soupeř po standardní situaci otevírá skóre 0:1.
Opět nám chybí více střílet,  tlačit se do branky a soupeř do poločasu přidává ještě dvě branky,0:3.
Druhý poločas, jako by naši borci “zabalili “,vůbec jsme nevystřelili na branku,zato soupeř přidal ještě pět branek a zakončil utkání
na konečných 0:8.

Do třetího utkání jsme nastoupili proti týmu Třemošnice.
Začátek opět velmi dobrý, šance i střely na branku přicházejí a po našem rohovém kopu, předvede velmi dobrý důraz před soupeřovou
brankou Kuba Šinkovský  a otevírá utkání gólem na 1:0. Konečně taky vedeme!!
Stále jsme velmi aktivní,  vytváříme šance-netrefíme bohužel prázdnou bránu. Soupeř toho využije, nejprve trefuje ” jen břevno “, ale napodruhé už skóruje a vyrovnává na 1:1.
Soupeř se tím vyrovnávacím gólem nabudil a ještě do poločasu otočil skóre dvěma brankami, 1:3.
V druhé půli bylo vidět, že kluci chtějí s tím výsledkem něco udělat,  a po dobré akci  Štěpán Provazník snižuje brankou na 2:3. Najednou nás je plné hřiště, tlačíme soupeře a nechytatelnou střelou Danda Pražák srovnává utkání na 3:3. Hra se přelévá z jedné strany na druhou, soupeř chce zpátky své vedení a tak do poločasu přidal ještě dvě branky a uzavřel utkání na konečných 3:5.
Z naší strany to bylo výborné utkání, skvěle zachytal v brance Oliver Rosák. Kluci to nezabalili a odmakali, chybělo trochu štěstí!!
Tým předvedl bojovnost, dravost a nasazení!!

Sestava: Oliver Rosák (gólman), Danda Pražák, Kuba Šinkovský, Petr Novák ml., Štěpán Provazník,