MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DAŠICE 12.5. 2019

V neděli 12.5. jsme zavítali do Dašic.V prvním zápase jsme se utkali s týmem Lázně Bohdaneč.
Utkání začalo aktivně na obou stranách, akorát  jsme  neproměnili  několik  šancí  a soupeř toho využil a skóruje,0:1. Vzápětí přichází nešťastná teč do naší branky
a už tu máme skóre 0:2.  Ale nezlomilo nás to a rychle jsme odpověděli  brankou Dandy Pražáka na 1:2.  Za tohoto stavu skončil první poločas.
Bohužel druhý poločas jsme nezačali  dobře, a soupeř toho využil  a přidal hned po sobě dvě branky,1:4.  Hra se začala směřovat i na branku soupeře a toho využil
Štěpán Provazník a snížil na 2:4.  Začali jsme se více tlačit na branku, vytvářet šance -nastřelená tyč Štěpánem Provazníkem, ale ne a ne to tam spadnout.
A tak se šance samozřejmě chopill soupeř, byl naopak přichuti, trefil se ještě třikrát a tím završil utkání na konečných 2:7

Druhý tým, proti kterému jsme nastoupili byl tým Horní Jelení.
Naši borci ale nezačali dobře, soupeř je od začátku aktivní a hned na úvod nastrřeluje “jen tyč” .Ale vzápětí se už řítí  na naší branku a otevirá skóre 0:1.
Vzápětí přidává ještě dvě rychlé branky a zvyšuje náskok na 0:3. Nic nám nevychází, kluci jako když nemůžou, soupeř je čím dál aktivnější  a je to vidět,  přidává ještě šest branek.
Takže skóre do poločasu 0:9. Druhý poločas byl z naší strany katastrofální, pouze dvě střely na branku, zato soupeř  přidal  ještě  pět branek a uzavřel utkání na konečný
stav 0:14.

Posledním soupeřem byl domácí tým Dašic.
Začali jsme vcelku dobře, jen jsme neproměnili pár šancí a po nešťastné teči si dáváme vlastní gól,0:1. Soupeře to nabudilo a už se řítí na naší branku,a přidává do poločasu ještě
čtyři branky. Takže poločas 0:4.  V druhé půli bylo vidět, že naši borci toho mají plné zuby, soupeř, přidává ještě více na tempu a také  další branku 0:6. Stačili jsme se ještě nadechnout a po dobrém důrazu před soupeřovou brankou skóruje Honza Navrkal na 1:6.  Ale to bylo z naší strany vše, soupeř  přidal  ještě čtyři branky a uzavřel utkání na konečných 1:10.

Sestava: Petr Novák ml. (gólman) ,Štěpán Provazník, Danda Pražák, Honza Navrkal , Honza Ralik, Martin Ryšavý

Trenéři: Petr Novák(starší), Břéťa Pražák

Napsala: Provazníková Daniela