Starší přípravka 19. 5. 2019 Řetová

Libchavy – Semanín         8:7 (4:5) pen. 4:2

Branky: Patrik 4x Simon 3x, penaltu proměnili: Kuba, Patrik, Dennis, Jenda, Vojta-tyč

Začali jsme výborně. Využili jsme hezké kombinace ke vstřelení dvou gólů. Ovšem soupeř se nechtěl vzdát. Zvýšil důraz a začal vyhrávat osobní souboje, což nám moc nevonělo. Najednou měl převahu soupeř a využil ji ke vstřelení branek. My jsme sotva drželi krok. Nakonec zápas skončil remízou a rozhodovaly penalty. V nich jsme byli úspěšnější a zápas nakonec vyhráli.

Libchavy – Řetová                        3:23 (1:12)

Branky: Patrik 2x, Simon

V dalším zápase na nás domácí doslova vlétli jak supi. Po 3 minutách to bylo 5:0 a bylo po zápase. Nestíhali jsme domácí rychlonohé útočníky a ještě sami udělali spoustu chyb. S každou další brankou se navíc ztrácela naše chuť hrát. Sice jsme se trochu vzchopili na začátku druhé půle, ale jen na chvilku. Domácí byli jednoznačně lepší.

Pozitiva a negativa:

Aby naše technická hra měla úspěch, je třeba ji podpořit důrazem a zarputilostí v osobních soubojích. Sice jsme teď dostali rekordních 23 gólů v zápase, ale před 14 dny jsme zase 25 gólů vstřelili. Vyzkoušeli jsme si tedy oba extrémy. Dobrá zkušenost. Za pozitivum lze také podotknout krásné počasí a výborný řetovský pažit.

V poli nastoupili: Vojta Vašina,  Dominik Tomáš, Simon Vídenský, Honza Pěknic, Dennis Rondzik, Kuba Mařík, Patrik Vizvári, Jenda Kulhavý
Brankář: Honza Pěknic a Dennis Rondzik

Dresy pere: Kuba – děkujeme