Mladší přípravka TURNAJ VYSOKÉ MÝTO

V sobotu 17.11 jsme zajeli na turnaj do Vysokého Mýta.Hned v úvodu  jsme se utkali s domácím týmem.Už od úvodu jsme byli lepší a když dal Maty Rybka gol vypadalo to že nás vítězství nemine.Bohužel jsme pálili jednu šanci za druhou a když po ojedinělé akci dal soupeř gol skončil náš první mač 1:1. Kluci makali na sto padesát procent, smůla jen že jsme měli jen jednoho na střídání a tak se kluci dost unavili.Únava se projevila už v druhém zápase proti klukům z Borové.Zápas pro nás začal smolně,když jsme si dali vlastní gol. Kluci přestali makat a proto jsme prohráli první poločas 0:4.O poločase jsme si řekli že to nevzdáme,no a hned na začátku druhého poločasu dal gol Péťa Novák a bylo to hned o poznání lepší.Bohužel už opravdu nebyly síly a tak zápas skončil 1:4.

SESTAVA:Maty Rybka,Oliver Rosák,Martin Ryšavý,Štěpán Provazník,Kuba Šinkovský,Petr Novák