Starší – Třemošnice – Libchavy 2:1 (1:1)

Libchavy – Nemošice 4: 2 (3:1)

Mladší – Třemošnice – Libchavy 5:4 (1:2)

Libchavy – Nemošice 5:1 (3:1)

Starší žáci – Třemošnice

Ve 4. minutě jsme se ujali vedení 0:1, když Patrik Tomáš vystihl rozehrávku domácího brankáře. Domácí tým vyrovnal na 1:1 ve 22. minutě střelou z hranice pokutového území. V druhém poločase jsme odolávali mírné fyzické přesile domácích až do 60. minuty. V pokutovém území byl domácí kapitán silnější a vyhrál rozhodující souboj a křižnou střelou zajistil domácím vítězství 2:1.

Sestava Libchav:

Svatoš – Holub, Dytrt, Fišer, Honzík, Aubus (Šnajdar), Vrabcová (Maršalík), Kovář, Bašnik (Dostál), Tomáš, Henderson

Starší žáci – Nemošice

V 6. minutě jsme se ujali vedení, když si hostující obránce srazil do branky centrovaný míč od Štěpána Šnajdara 1:0. Ve 14. minutě Kuba Fišer vyhrál osobní souboj, vniknul do pokutového území a křižnou střelou zvýšil na 2:0. Hosté snížili na 2:1 v 17. minutě pěknou střelou z hranice pokutového území. Do šaten jsme odcházeli s vedením 3:1. V 34. minutě se po přihrávce od Štěpána Šnajdara trefil k tyči Denis Maršalík. V druhém poločase se hosté nevzdávali a bojovali o lepší výsledek. V 55. minutě se jim podařilo snížit na 3:2 a utkání mělo až do konce dramatický náboj. V úplném závěru se podařilo uniknout po pravé straně Craigovi Hendersonovi a krásným lobem završil skóre utkání na 4:2.

Svatoš – Holub, Dytrt, Mucha, Honzík, Šnajdar, Kovář, Urban, Fišer, Henderson, Maršalík (Vrabcová, Aubus, Bašnik, Dostál)

Mladší žáci – Třemošnice

Vyrovnané utkání, ve kterém byl nakonec šťastnější domácí tým. V druhém poločase již byl znát úbytek sil, neboť 7 našich borců již mělo odehráno řádnou porci minut za starší žáky. Po vyrovnávací brance na 3:3 chytil domácí tým vítr do plachet a zvýšil skóre až na 5:3. Kluci sice bojovali, ale stačilo to pouze na korekci skóre na 5:4. Důležitým poznatkem z tohoto utkání, na kterou se musíme zaměřit je herní disciplína hráčů a soustředění se na hru. Obrovská chyba, kterou jsme předvedli před vyrovnávací brankou na 3:3 se již prostě v této věkové kategorii nemůže opakovat!!!

Vacek– Pávková, Fišer, Kalous, Aubus, Vrabcová, Dostál, Bašnik, Henderson, Provazník, Holub, Vizváry

Mladší žáci – Nemošice

Do vedení jsme šli v 5. minutě po individuální akci Craiga Hendersona 1:0. V 7. minutě to již bylo 2:0, když po levé straně utekl Hoza Dostál a střelou na bližší tyč zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě zvýšila na 3:0 Adéla Vrabcová, když pěknou střelou zužitkovala přihrávku od Graiga. Hosté snížili na 3:1 ve 29. minutě, když hostující útočník využil zaváhání naší obrany a brankáře. V druhém poločase jsme již žádné drama nedopustili. V 51. minutě zvýšil na 4:1 střelou z dálky Craig Henderson a v 56. završil skóre utkání na 5:1 svým druhým gólem v utkání Honza Dostál.

Vacek– Pávková, Fišer, Bašnik, Olah, Vrabcová, Dostál, Aubus, Henderson, Provazník, David, Vašina, Lamač