Dorost – Krajská soutěž

Němčice/Sloupnice – Libchavy     2 : 4   (1:2)

Branky: 6. Pachl, 62. Novák – 3. Fišer, 18. Diblík, 71. Dytrt, 75. Kočí

ŽK: 52. a 52. Bašnik

ČK: 52. Bašnik

 

Sestava Libchav: Svatoš – Dytrt (82. Čermák), Dvořák, Diblík, Honzík – Kletečka, Bašnik, Kolář (70. Kočí) – Fišer, Kalousek (70. Provazník), Teplý

 

Hodnocení:

Vzhledem k absencím z důvodu zranění, rodinných výletů a pomoci A týmu jsme postavili sestavu, kde se v sestavě objevili kluci, kteří na svoji šanci trpělivě čekali v průběhu jara. Navíc jsme sestavou zahýbali i směrem k postům a na naší hře to bylo znát. Chyběla nám lehkost, trpělivější kombinace a přesnost zakončení. Vzhledem k průběhu zápasu, kdy nás oslabil svou nedisciplinovaností Bašnik a domácí toho využili a dokázali skóre zápasu srovnat, musíme být spokojeni se ziskem tří bodů. Předvedený výkon bychom si však představovali na vyšší úrovni.

 

Z čeho však máme radost je fungování tria Dvořák – Kočí – Provazník v zápase A týmu, kde se rozhodně neztratili a všichni předvedli velmi dobré výkony.

 

V sobotu 4. června doma hostíme Třemošnici, výkop zápasu je plánován na 14:00 a budeme si moc vážit každého, kdo nás přijde podpořit v boji o elitní trojku.