Branky: 48., 87., 89. Provazník, 77. Teplý, 90. Škrobánek

Rozhodčí: Rázek – laici

Sestava Libchav:

Svatoš – Dytrt, Kollert, Čermák (46. Škrobánek), Honzík – Kočí, Dvořák, Kletečka (58. Kolář) – Fišer (65. Kalousek), Provazník, Bašnik (65. Teplý)

Hodnocení:

Poslední zápas sezony jsme odehráli za velmi náročného počasí. Vedro jakoby našim chlapcům vzalo chuť běhat. Naší hře v první půli chyběl pohyb, aktivita, vše jsme hráli v téměř nulové intenzitě. Sice jsme drželi balon ale bez úspěchu.

Vstup do druhé půle se nám vydařil, zvýšila se naše aktivita, donutili jsme soupeře k chybám naším pressingem a povedlo se nám brzy vstřelit i úvodní branku. Poté se zápas nesl v duchu opět vedra, my drželi balon, ale nepodařilo se nám přidat další branku, hosté hrozili z brejků, kdy nás dvakrát podržel náš brankář “Domíšek”.  Zápas rozhodla poslední čtvrthodina, kdy soupeř odpadl fyzicky a my prokázali ještě dostatek sil a podařilo se nám přidat celkem 4 branky, kdy se celkovým hattrickem zaskvěl Adam Provazník, který tak vyhrál sázku nad Jardou Blažkem a především prokázal, že jeho jarní posunutí do ofenzivních pozic bylo správnou volbou, když je schopný z těchto pozic strhnout celý tým.

Celkově se jedná o zasloužené vítězství a potvrzení naší jarní jízdy ve stylu “ŽĎÁROVO HŘIŠTĚ, NÁŠ HRAD”! Na jaře jsme doma odehráli 5 zápasů, všechny jsme vyhráli při impozantním skóre 30:3.

Vzhledem k okolnostem si dovolíme celou sezonu shrnout v samostatném článku, který se zde objeví později.

Děkujeme za podporu rodičů a fanoušků v průběhu celé sezony, moc si ji vážíme!