Žáci – KP – Moravany

Starší žáci – Libchavy – Moravany 2: 1 (1:0)

Mladší žáci – Libchavy – Moravany 2: 5 (0:2)

Starší žáci:

Do utkání jsme nastoupili s odhodláním nedat lídrovi naší skupiny nic zadarmo. Dobrým pohybem, důrazem v osobních soubojích a obětavostí jsme drželi s celkem z Moravan vyrovnaný stav a s přibývajícím časem jsme byli aktivní i směrem do útoku. Důležitým momentem utkání bylo vyloučení hostujícího obránce, který ve 23. minutě zatáhl za dres unikajícího Kryštofa Fikejze a oslabil svůj tým. První poločas byl z naší strany herně velmi povedený a odměnou pro nás byl vedoucí gól. Ve 34. minutě Craig Henderson posunul do úniku míč Kryštofovi Fikejzovi, jeho střela sice skončila jen na břevně, ale z následné dorážky se Craig nemýlil a vedli jsme 1:0. Druhý poločas jsme zvládli též velmi dobře. Hosté i v deseti hráčích dokazovali proč jsou prvním celkem tabulky, ale naše touha po dobrém výsledku nás hnala dopředu. Utkání pro nás bylo velmi náročné. Jen na malou chvilku jsme vypadli z role a hned jsme za to zaplatili. V 66. minutě jsme prohráli souboj ve středu hřiště a hosté z následné akce srovnali na 1:1. O našem vítězství rozhodla standartní situace v 70. minutě. Filip Diblík poslal pěkný centr do pokutového utkání a Jarda Škrobánek předčil důrazem hostující obránce a vstřelil vítězný gól na 2:1.

Sestava Libchav: Jan Diblík – Kalousek, Škrobánek, Diblík Filip, Honzík, Svatoš, Fikejz, Provazník, Kovář, Dytrt, Henderson

Mladší žáci:

Hosté z Moravan nás předčili v pohybu a v důrazu. Ve většině soubojů jsme byli pozdě a soupeř toho dokázal využít ke kombinaci, kterou nás s lehkostí přehrával a dostával se do zakončení. Dokázal toho využít celkem pětkrát, nám se podařilo vstřelit dvě branky Patrikem Tomášem, a tak nakonec utkání skončilo vítězstvím Moravan 5:2.

Sestava Libchav: Svatoš – Pávková, Vondra, Kalous, Aubus, Vrabcová, Fišer, Marhold, Henderson, Dostál, Lamač, Holub, Tomáš