MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 25.5.LETOHRAD

V sobotu jsme zavítali do Letohradu.První zápas jsme odehráli s Lanškrounem.Hned od začátku jsme tahali za kratší konec provazu,sotva jsme se rozkoukali tak už prohráváme 0:3.

Za nás skóruje na 1:3 Martin Ryšavý,bohužel to byl jediný střelec.Do poločasu se soupeř trefil ještě dvakrát.Na druhý poločas šli kluci už dost unavený, bohužel jsme neměli nikoho na střídání,ale kluci makali co to šlo.Konečný stav1:7.Ve druhém zápase jsme se utkali s Nemošicemi..Hned od začátku bylo vidět kdo je na hřišti pánem.Jako první se za nás trefil Štěpán Provazník vedeme 1:0,vzápětí se Štěpán trefil znovu a už vedeme 2:0.Dalším střelce co se zapsal do zápisu byl Danda Pražák 3:0,tomu góly zachutnaly a už skóruje znovu4:0.Tak skončil poločas.O přestávce jsme klukům říkaly aby šetřili silami,ale když se vede tak není únava znát.Do druhého poločasu jsme vlétli bez respektu a už Danda Pražák zvyšuje na 5:0.Naše obrana se nudila a tak jsme ji vyměnili s útokem aby si dali taky gól,nečekali jsme dlouho a na 6:0 zvyšuje Petr Novák.Na 7:0 skóruje Kuba Šinkovký,tím dali všichni naši borci gól.Na konečných 8:0 skóroval Danda Pražák.Třetím a posledním soupeřem byli borci ze Svitav.Kluci už opravdu nemohli ,bohužel soupeř byl hratelný.Do poločasu jsme dostali čtyři branky,za nás snižuje Štěpán Provazník 1:4,tak skončil poločas.Ve druhém poločase skóruje jen soupeř,konečný stav1:7.

SESTAVA:Kuba Šinkovský,Martin Ryšavý,Danda Pražák,Štěpán Provazník,Petr Novák

NAPSAL:Petr Novák