Žáci – KP – 8. kolo

Starší – Lázně Bohdaneč – Sokol Libchavy 1:6 (Kubasa 2x, Diblík F. 2x, Kočí 2x)

Mladší – Lázně Bohdaneč – Sokol Libchavy 2:1 (Kovář)Po nepříliš povedeném prvním poločase jsme soupeře v druhé půli k ničemu nepustili a utkání rozhodli v náš prospěch. Nutno však uznat, že náš výkon nebyl zdaleka optimální a proti silnějšímu soupeři bychom těžko s takovouto hrou uspěli.

Málokdy si v žákovských zápasech stěžuji na výkon rozhodčího, co však předvedl osmnáctiletý arogantní sudí Balog se vidí jen zřídka. Naši mladší žáci odehráli solidní zápas a zasloužili si minimálně remízu. Dvě odpískané a proměněné penalty domácího celku, nás však o bodovou radost obraly. Ruku při první z penalt a faul při druhé z nich viděl bohužel pouze pan rozhodčí. Klukům nezbývá, než potrénovat a prosadit se v dalších zápasech.