Žáci – 14. a 20. kolo – Krajský přebor

Starší žáci – Přelouč – Sokol Libchavy 0:2 (Adamec, Jariš), Prosetín – Sokol Libchavy 2:2 (Škrobánek, Kočí, prohra na pokutové kopy)

Mladší žáci – Přelouč – Sokol Libchavy 3:0, Prosetín – Sokol Libchavy 4:0

Starší žáci se nám tradičně probouzejí až v druhém poločase. V Přelouči jsme paradoxně po první půli vedli 2:0, přestože se nám hra vůbec nedařila. V druhé půli jsme se zvedli, přičemž i celkový dojem byl mnohem lepší. Řadu gólových příležitostí jsme neproměnili. V Prosetíně jsme se v první půli, domácích velmi fyzicky vyspělých borců, velmi báli. V druhé půli jsme se již pokopat nenechali a byli jsme domácím rovnocenným soupeřem.

Mladší žáci proti vedoucímu celku soutěže (Přelouč) sehráli velmi pěkný bezbrankový první poločas. V druhém poločase se velmi kvalitnímu domácímu celku již podařilo skórovat. V Prosetíně nás kluci opět nezklamali, ti z nás co byli přítomni, byli velmi spokojeni s herním projevem. Bohužel nám chyběl “zabiják”, který by proměnil některé z našich šancí.