Bambiny Ústí nad Orlicí 12.5.

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu turnaji do nedalekého Ústí. Postupně jsme se měli utkat s Letohradem, Lukavicí a domácím Ústím. Prvně zmiňovaný Letohrad však nepřijel, možná se zastavil na pouti a tak jsme sehráli pouze dva zápasy. V sestavě nám stále chyběj brankář Oli, dále Kubík, Mates a Filip.

V prvním utkání s Lukavicí jsme postavili do branky Dandu a kluci se pustili do boje. Postupně se trefil Matoušek, přéma a zase Matoušek. Poločasové skóre 3:0. V druhé půli jsme však polevili a soupeř vstřelil poměrně jednoduchou branku. K ničemu dalšímu jsme je však nepustili a tak jsme nakonec vyhráli 3:1.

V dalším zápase jsme nastoupili proti domácím. Tentokrát šel mezi brankové tyče Péťa. Kluky jsme nabádali k hlídání soupeřova brankáře, který vždy vybíhá po pravé lajně a již od půlky střílí góly. Někdy se to podařilo zastavit, ale někdy kluci zaspali a my lovili míč z vlastní sítě. Musí se naučit, že se nemají otáčet k míči zády. O poločase to bylo 0:4. Po přestávce kluci přidali a Přéma vstřelil alespoň čestný gól. Nutno podotknout, že si právě pohlídal výběh brankáře a ač o hlavu menší ho obral o míč a zavěsil. Konečné skóre 1:7 a druhé místo celkově.

Sestava: Péťa, Danda, Martin, Víťa, Matěj, Matoušek, Přéma a Matyáš.

V tomto turnaji se ukázali hlavně mladší hráči, kteří byli podstatně bojovnější nežli ty starší. Ty mě připadali, jako když ještě nevylezli z postele :-).  Příští sobotu nás čeká domácí turnaj, tak se na něj musíme v týdnu pořádně připravit.