Starší žáci – Krajský přebor skupina B

Libchavy – SK Lázně Bohdaneč     9 : 0   (5:0)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 2. minutě po akci Fikejze a Diblíka dotlačil do branky míč Škrobánek. V 13. minutě to byl znovu Jarda Škrobánek, který zvýšil hlavou po rohovém kopu na 2:0. V 16. minutě se prosadil krásnou střelou z vápna Filip Diblík. V 19. minutě to bylo již 4:0. Štěpán Kovář vybojoval míč a přesným centrem našel Filipa Diblíka a jeho pohotový volej skončil opět v brance. Další pěkná akce z levé strany vedla k páté brance. Po přihrávce Kováře sklepl míč pod sebe Fikejz a Filip Kočí krásnou střelou zvýšil na 5:0. Úvodní minuty druhého poločasu jsme trochu prospali a chvíli trvalo, než jsme se vrátili k aktivní hře z prvního poločasu. Ve 47. minutě byl v pokutovém území faulován Kryštof Fikejz a z penalty zvýšil na 6:0. V 61. minutě to byl znovu Kryštof, který zařadil druhou kosmickou a utekl soupeřovým obráncům a zvýšil na 6:0. Poslední minuty zápasu patřily Filipu Kočímu, který dvěma krásnými střelami z hranice velkého vápna upravil skóre zápasu na 9:0.