Mladší žáci – Krajský přebor skupina B

Libchavy – SK Lázně Bohdaneč     3 : 1   (2:0)

Od začátku utkání byla hra vyrovnaná. Oba celky hrály aktivně a pro diváky bylo zajímavé sledovat snahu hráčů na hřišti. Skóre se měnilo v 18. minutě, když dle pravidla „nedáš – dostaneš“ jsme byli tím šťastnějším celkem. Nejdříve jsme přestáli šanci soupeře a po rychlém přenesení hry a úniku Craiga Hendersona jsme vedli 1:0. Zbytek prvního poločasu byl obraz hry stejný. Oba celky se poctivě snažily a k vidění byly pěkné akce na obou stranách. V 29. minutě přidal gól do šatny opět Craig Henderson, který se prosadil důrazem v osobním souboji a z následné střely dokázal zvýšit na 2:0. V druhém poločase nebylo nic jisté. Oba celky měly stále dost sil a předváděly hezký bojovný fotbal. V čem jsme byli lepší než soupeř, byla produktivita v zakončení. Ve 48. minutě to byl opět Craig Henderson, který zvýšil na 3:0 po přihrávce od Tomáše Honzíka. Bojovný soupeř se však nechtěl vzdát a hned z protiútoku snížil na 3:1. Do konce utkání jsme již soupeře do dalších šancí nepustili a můžeme tak slavit první vítězství v novém ročníku.