Starší žáci – KP Skupina A – 1. kolo

Moravská Třebová-Libchavy 3:5 (2:0)

Průběh utkání byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě po trestném kopu z hranice pokutového území. Ve 26. minutě domácí zvýšili na 2:0, když jsme nezvládli další standartní situaci a domácí hráč se dostal za naši obranu. I přes zlepšený výkon ve zbytku prvního poločasu se nám nepodařilo skórovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili s chutí změnit stav utkání. Ve 47. minutě snížil na 2:1 Marek Mucha střelou k tyči z velkého vápna. Vyrovnáno bylo v 54. minutě zásluhou našeho kapitána Toma Dytrta. Vyrovnání nás povzbudilo a kluci začali cítit, že mají navíc.  Obrat v utkání byl dokonán v 68. minutě. Po individuální akci se prosadil Marek Mucha vedli jsme 2:3. Na 2:4 zvyšoval v 76. minutě střelou pod břevno Matin Aubus. Chvíli poté v 78. minutě zvýšil na 2:5 Štěpán Bašnik po přihrávce od Bobše Kalouska. V hektickém závěru utkání se domácím podařilo ještě snížit na 3:5, ale na více již nezbyl čas. Po dobrém výkonu si odvážíme první vítězné body a elán do další práce.