Starší žáci – 6. kolo KP skupina B

Nemošice – Libchavy   2 : 1   (1:1)

Domácí celek vstoupil do utkání lépe, byl pohyblivější a měl více chuti do hry. Nám vázla souhra ve středové řadě, nebyli jsme schopni otočit míč, abychom rovnoměrně využili oba krajní záložníky. Navíc Nemošice měli velmi dobře hrající obranu a tak se ani naši útočníci nedostali do žádné z brejkových situací. Domácí se dostali do vedení ve 22. minutě, když jsme trestuhodně nechali projít pokutovým územím jejich hráče a ten nedal Honzovi v brance žádnou šanci 1:0. Nám se podařilo vyrovnat po standartní situaci v 31. minutě. Svou pohotovost předvedl Kryštof Fikejz, kdy situaci dohrál a využil zaváhání domácího brankáře. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a dokázali jsme si vytvořit několik slibných šancí. Bohužel bez gólového efektu. Za to domácí nám předvedli, co je to efektivita. Za druhý poločas vystřelili jednou na branku, ale tato střela z 56. minuty byla pro výsledek utkání rozhodující 2:1. I přes zvýšenou snahu se nám již nepodařilo vývoj utkání změnit a tak domácí zůstali šťastným vítězem.