Bambiny Lanškroun 29.9.2018

V sobotu 29.9. jsme odehráli turnaj v Lanškrouně. Tentokrát nás čekali pouze dva zápasy a to nejprve s Ústím n. Orlicí a následně s domácími. V prvním utkání jsme na rozdíl od soupeře nezaspali a po brankách 2x Matěje a Domči byl poločas 3:1. V druhé půli se povedlo vstřelit Oušťákům kontaktní branku, ale kluci dobrou obranou už žádnou další nedovolili a tak jsme vyhráli těsně 3:2.

Druhým soupeřem byl domácí Lanškroun, pro nás velká neznámá, neboť jsme se s nimi zatím nepotkali. Ale musím kluky pochválit. Hned od začátku se tlačili do gólu, byli k vidění pěkné individuální akce a do poločasu se jim podařilo čtyřikrát skórovat. V druhé části jsme vyměnili brankáře aby si zahrál i Mates. A také jeho musím pochválit. Konkrétně za výborně kopané rohy. Kdyby si kluci více hlídali míč nežli soupeře, mohli z těchto situací vytěžit více než jeden gól.  Konečný stav 9:2

Branky: Matěj 3x, Péťa 2x, Domča 2x, Přéma, Matyáš

V těchto zápasech se nám ukázalo, že je potřeba zapracovat také na obranné hře. Všichni se tlačí dopředu a na obranu se zapomíná. Nemělo by se stávat, že vzadu není nikdo, popřípadě pouze jeden obránce.

Sestava: Mates, Vítek, Matěj, Domča, Matyáš, Přema, Péťa

Dresy: Čermákovi