Starší žáci – 3. kolo KP skupina B

Libchavy – Slatiňany    7 : 2   (3:0)

V úvodních minutách jsme se na hřišti hledali a tak trochu čekali, že vše půjde hladce. Jak sami kluci viděli, nebylo tomu tak. Až se zlepšeným pohybem po hřišti jsme si začali vytvářet šance. První sice skončila jen na tyči hostující branky, ale v 22. minutě se po asistenci Jariše prosadil Jarda Škrobánek 1:0. V 31. minutě zvýšil střelou k tyči Filip Kočí 2:0. Poločasový výsledek 3:0 završil v 32. minutě Andrej Jariš po asistenci Filipa Diblíka. Ve 37. minutě přidal svůj druhý gól Jarda Škrobánek. Ve 40. minutě hosté snížili z trestného kopu na 1:4. Hned v další minutě ztrestali naší nedůslednost v obraně a přidali druhý gól 2:4. Na více však již neměli síly a my postupně přidali další tři branky a nedovolili jsme utkání dále dramatizovat. V 63. minutě zvýšil na 5:2 Filip Diblík po asistenci Škrobánka. V 62. minutě se prosadil po individuální akci Denis Komárek 6:2 a v 69. minutě završil stav na konečných 7:2 Tomáš Dytrt po asistenci Diblíka.