Mladší žáci – 3. kolo KP skupina B

Libchavy – Slatiňany    2 : 3   (1:1)

Vyrovnané utkání již od začátku. V 11. minutě otevřel skóre Martin Aubus 1:0. Ve 20. minutě bylo vyrovnáno na 1:1, tak skončil i první poločas. Druhý poločas začali lépe hosté, byli důraznější v osobních soubojích. V 41. minutě se dostali zaslouženě do vedení 1:2. Ve 43. minutě srovnal po individuální akci Jakub Fišer. V 57. minutě zvýšili hosté na 2:3, škoda jen že branka padla z dvoumetrového ofsajdu, určitě bychom ji přáli dobře hrajícímu soupeři víc, pokud by padla regulérně. Ve zbývajícím čase jsme se snažili o vyrovnání, ale střelu Jakuba Schauera po rohovém kopu zneškodnil hostující brankář.