Starší žáci – 11. kolo KP skupina B

Libchavy – Heřmanův Městec   3 : 2   (1:2)

Do utkání vstoupili lépe hosté a hned v úvodních minutách si vypracovali mírnou převahu, kterou korunovali vstřelenou brankou v 10. minutě 0:1. Nám se podařilo vyrovnat po individuální akci Kryštofa Fikejze v 15. minutě 1:1. Nicméně špatně zahrané autové vhazování a rychlý protiútok přinesl hostujícímu celku druhou vstřelenou branku v 21. minutě a opět jsme prohrávali 1:2. I v úvodu druhého poločasu byli hosté lepší a jen díky zákrokům Honzy Diblíka v brance jsme i nadále mohli pomýšlet na zvrat v utkání. Vyrovnání zařídil opět Kryštof Fikejz po přihrávce od Štěpána Kováře. Obrat v utkání přišel po dalekonosné střele Jardy Škrobánka v 63. minutě 3:2. Do konce utkání již ke změně stavu nedošlo a i proto jsme se mohli po dlouhé době radovat z vítězství.