Dorost – KP – 12. a 13. kolo

Sokol Libchavy – Letohrad 0:4

Hlinsko – Sokol Libchavy 1:1 (Hodr, pokutové kopy 4:2)Zápas s Letohradem jsem absolutně nezvládli. Jednoznačně náš nejhorší výkon na podzim. Více k výkonu není co dodat. Omluvou pro nás není ani absence Velínského s Hrabovským.

V Hlinsku jsme na velmi podmáčeném terénu odehráli slabší první poločas, kdy byli domácí nebezpečnější. V druhém poločase se náš výkon zvedl a Gepard mohl několikrát rozhodnout. Bohužel koncovka nás trápí již delší dobu. V penaltové loterii jsme tahali za kratší konec provazu.

Sestava (Letohrad): Motyčka, Kašpar, Viščák, Horníček, Dvořák, Boštík, Šrom, Kollert N., Hodr, Adamec, Němeček (Svatoš, Diblík M., Kollert M.)

Sestava (Hlinsko): Motyčka, Kašpar, Viščák, Horníček, Škrobánek, Boštík, Šrom, Kollert N., Hodr, Adamec, Hrabovský (Němeček, Svatoš, Dvořák, Diblík M.)