Starší přípravka kraj Žamberk 22.9. -5 statečných

Ano, pět statečných : Jenda, Tom, Jolča, Honza P., Lukáš. Na turnaj jsme dorazily v počtu – jeden hráč a tak odpočátku bylo jasné, že hráči budou hrát bez střídání. V prvním utkání jsme se postavili proti Čisté a první půle skončila remízově 2:2. Zápas to byl vyrovnaný, herně nahoru a dolů, oba týmy měli chvílemi navrch,ale nakonec Čistá proměňovala šance. Do druhého utkání jsme nastoupili proti domácím a poločasavý stav byl o jednu branku pro nás. Herně jsme hru zvládli, měli dobrého brankáře.Ve druhém poločase jsme viděli pěkné akce, zlepšenou hru a to se propsalo do konečného výsledku.Poslední zápas proti Moravanům byl už zásadním způsobem ovlivněn fyzičkou a nemožností střídání. Děkujeme týmu z Moravan za půjčení jednoho hráče, díky kterému jsme mohli turnaj odehrát v sestavě 1+ 5.

Závěr:  Nečekané nemoci, omluvenky dali pěti statečným příležitost si zahrát nonstop hru. Pozitivně hodnotím první dvě utkání, kdy se ukazuje, že když kluci a holka mají chuť hrát, tak se to dá zvládnout. Dnes ze sebe vydali všechno a za to jim Děkuju:-).

Sestava : Jolča Pávková, Tom Oláh, Lukáš Holub, Jenda Kulhavý, Honza Provazník

Zápasy: Libchavy x Čistá 3:5, Libchavy x Žamberk 5:2, Libchavy x Moravany 0:5

Branky : Joli -5, Tom -2, Honza -1

Dresy: Jenda Kulhavý

Zapsal : Robert