Bambiny Česká Třebová 15.9.2018

V prvním podzimním turnaji jsme se v České Třebové utkali s Ústím n. Orlicí a domácím týmem A a B.
Hned na začátek nás čekalo derby se sousedy. Sám jsem byl zvědavý, jak na tom v nové sezoně budeme. Přece jenom nás je pouze sedm, pět r.2012 a dva r.2013. Ale kluci zabrali a první poločas vyhráli 4:1. V druhém si asi mysleli, že to tam bude padat samo a soupeři se podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. Naštěstí se i nám podařilo nějakou branku přidat a tak utkání skončilo 7:6 v náš prospěch. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácímu “B”. Jsou to fotbalisti, kteří právě začínají a bylo to vidět. Prakticky jsme je nepustili na naší půlku. Zápas skončil vysoko 22:0. Před posledním zápasem s “A”ČT jsme se hlavně snažili klukům vysvětlit, že je to zase úplně nový zápas a že samo to nepůjde. Asi se nám to podařilo, protože kluci nás od začátku přesvědčovali, že chtějí vyhrát. Poločasový výsledek 6:0 tomu plně nasvědčoval. Konečný výsledek 11:0 nás poslal na první místo turnaje a doufám, že navnadil kluky natolik, že budou takhle makat v každém dalším zápase.
Sestava: Mates, Matěj, Matyáš, Vítek, Kuba, Přéma, Domča
Střelce branek nepíšu, bylo jich spoustu:-).
P.S. kluci začínající písmenem “M” si vymyslí přezdívku, aby se neotáčeli všichni.