Starší přípravka 25. 5. 2019 Sloupnice

Libchavy – Sloupnice      6:3 (2:2)

Branky: Patrik 4x Vojta, Kája

Od začátku jsme měli převahu, ale vše jsme řešili pomalu a soupeř bez problému likvidoval naše střelecké pokusy. A jak už to bývá, nedáš, dostaneš. Třikrát šli domácí do vedení a my pokaždé vyrovnali. Až v závěru se nám podařilo zápas otočit a vstřelit další branky.

Libchavy – Řetová                        0:6 (0:4)

Řetová má dobrý tým a z minulého týdne jsme jim měli co vracet. Celý zápas jsme se sice více bránili, ale hráli jsme zodpovědně. Soupeř nějaké naše chybičky potrestal, ale musím kluky pochválit. Škoda, že jsme neměli více odvahy pro útočení, a tudíž jsme nedali branku.

Libchavy – Sruby  5:11 (1:5)

Branky: Patrik 2x Vojta 2x, Dominik

Poslední zápas byl vyrovnaný. Rozdíl byl pouze v tom, že soupeř naše chybičky nekompromisně trestal a my spoustu šancí neproměnili. Trochu mi to připomnělo paralelu s naším večerním hokejovým semifinálovým zápasem s Kanadou.

Pozitiva a negativa:

Turnaj se odehrál v krásném prostředí sloupnické arény. Smutek z posledního zápasu zmizel při vyhlášení, kdy každý dostal plechovku Fanty :-). Není vše jen o fotbale.

V poli nastoupili: Vojta Vašina,  Dominik Tomáš, Honza Pěknic, Kuba Mařík, Patrik Vizvári, Tomáš Oláh, Dan David, Adam Krčmář, Kája Vacek, Honza Provazník
Brankář: Honza Pěknic, Kája Vacek, Honza Provazník

Dresy pere: Dan – děkujeme