TJ Sokol Libchavy – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí 1:3 (1:1)

1:0 Ráb neproměněná pen.
1:1
1:2 pen.
1:3

1. poločas – Pinkava – Rejent, Šalda, Horníček, Židek – Šrom, Jetmar, Boštík M., Hodr – Pavlák, Ráb
2. poločas – Poláček – Rejent, Šalda, Horníček, Kašpar – Pavlák, Jetmar, Boštík M. (Martinák), Šrom – Hodr, Ráb

Do zápasu s týmem královéhradecké 1. B třídy jsme vstoupili lépe a po centru z pravé strany se Michal Boštík tváří v tvář brankáři nezalekl, a otevřel gólový účet zápasu. Nedlouho na to, po faulu na Hodra, mohl vedení z nabídnuté penalty navýšit Ráb, ale jeho pokus byl pro gólmana soupeře neodmítnutelnou lahůdkou, jelikož se pro její chycení nemusel ani poroučet na zem. Bohužel jsme v prvním poločase nedokázali udržet vedení a soupeř vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase jsme se čím dál více soustředili na rozhodčího, ale je třeba si přiznat, že jeho občas krkolomná rozhodnutí byla na obě strany stejná. Jenže nás to stálo koncentrovanost a soupeř, na kterého jsme herně určitě měli, se dostal “na koně”. My nebyli schopni i přes šance vstřelit branku a navíc dvě obdrželi. Náš výkon naprosto vystihuje pozápasové hodnocení trenéra shrnuté v jedné větě: “Tenhle zápas jsme si prohráli sami”.