Mladší přípravka-turnaj Libchavy

V sobotu 9.3.2019 jsme pořádali turnaj  ml. přípravky.V prvním zápase jsme se utkali s Českou Třebovou. Zápas to byl šílený,takovou zápletku by nevymyslel ani Alfred Hitchcock.Po pěti minutách jsme prohrávali už 0:2. O první naši branku se podělili Honzík Ralik a Péťa Novák , když oba dva kopli do balonu současně a už to bylo1:2. Kluci jako kdyby je někdo polil živou vodou začali makat a snaha se vyplatila, na 2:2 dával gól Péťa.Na konečných 3:2 pro nás skóroval Danda Pražák.

Druhým soupeřem byla Solnice.Opět jsme si nepohlídali začátek a už zase prohráváme 0:1.Po důrazu před soupeřovou brankou vyrovnává Štěpán Provazník Druhou branku přidal Honzík Ralik a vedeme2:1,soupeře to ale nezlomilo a po nátlaku před naší brankou vyrovnává na 2:2.S tímto výsledkem se rozhodl něco udělat Honzík a dává gól na konečných 3:2.Po dvou výhrách jsme vyhráli skupinu a postoupili jsme rovnou do semifinále,kde jsme se opět střetli s Českou Třebovou.Tento zápas byl napínavý jako kšandy a když první gól dal až v 11 minutě Kuba Šinkovský, vedeme 1:0.To ovšem Třebovou pozlobilo a ve 13 minutě vyrovnává na konečných 1:1.O vítězi musejí rozhodnout penalty.Jako první si postavil balon Péťa a s trochou štěstí proměňuje na 1:0 Pak se na brankovou čáru postavil náš brankář Oliver Rosák a hned první penaltu chytil.Jako druhý jde kopat Danda Pražák ,nechytatelnou střelou dává na 2:0.Opět všichni fandí Olimu ať to zase chytí,ten však šel na stranu kam soupeř vystřelil, ale bohužel dostává gól 2:1.Třetím borcem od nás byl Štěpán Provazník .Ten kopl penaltu jako ostřílený profík a  nechytatelnou střelou k tyči vyhráváme 3:1.A  jdeme do finále.Tam jsme se utkali s Ústím nad Orlicí.Hned v první minutě si dáváme vlastní gól,to nás ale nezlomilo a stupňovaným tlakem vyrovnáváme na 1:1 .Branku vstřelil Danda Pražák.Zápas to byl vyrovnaný , spousta šancí na obou stranách, ale konečný stav byl 1:1 a opět penalty.Za nás šli kopat stejní kluci jako v semifinále.Vítězná sestava se přeci nemění.Jako první střílí soupeř.Náš brankář Oli chytá,všichni se radují že má formu jako bič.Jako první jde kopat penaltu Péťa Novák,bohužel střelou do středu branky soupeře nepřekvapil.Stav po prvních penaltách 0:0.Všichni zase skandují Oliho jméno aby zase chytil,jelikož je to kluk poslušný tak to prostě chytil..Druhým střelcem je Danda Pražák,ten se s tím moc nepáral přišel,viděl,vsítil. Po druhé sadě vedeme1:0.Na třetí sadu penalt si postavil balon Ústecký brankář, rozběh a přestřeluje branku, hurá jsme první.

SESTAVA:Štěpán Provazník,Péťa Novák,Honzík Ralik,Danda Pražák,Kuba Šinkovský,Oliver Rosák,Martin Ryšavý

Napsal: Petr Novák