Muži A | I. B třída 2021/2021 – VIII. kolo

SOKOL LIBCHAVY – LANŠKROUN B | 8:1 (pol. 4:0)

Další demolice v našem podání. Když se daří, tak to prostě pálí.

Góly: 7. Ráb Richard (as. Flídr Petr), 21. Hodr Matěj (as. Pavlák Petr), 27. Pavlák Petr (as. Ráb Richard), 41. Hodr Matěj (Židek Radim), 66. Ráb Richard (as. Hájek David), 74. Blažek Jaroslav (pen.), 79. Pavlák Petr (as. Blažek Jaroslav), 90. Hodr Matěj – cca 76. Blažek Jaroslav (vlastenec jak víno)

Hubálek Nikolas

Šrom Michael (84. Motyčka Matěj) – Blažek Jaroslav (87. Abrahám Matěj) – Horníček Filip – Židek Radim

Boštík Jaroslav (60. Hájek David) – Jetmar Matěj  – Flídr Petr  – Hodr Matěj

Ráb Richard (C) (74. Němeček Matěj)  – Pavlák Petr

Tak to byl zase po třech týdnech parádní koncert na přání. Vždy, když přijdou černovírští rowdies, tak se dá očekávat nabitá podívaná, podpořená těmi nejkrásnějšími libchavozvučnými chorály. Občas jsme sice fotbalově pokulhávali, navíc oba pomezní se v chladnějším počasí museli hýbat, proto jsme viděli také spartakiádní choreo s praporkem. Už nám málem volali z pelhřimovské agentury Dobrý den, že máme český rekord v počtu offsidů. Nutno však říci, že povětšinou oprávněně a občas to bylo přinejmenším sporné, takříkajíc o pupík a pro ten má každý svůj metr.

1. Poločas:

Do zápasu jsme vlétli jak nezastavitelné mašiny, lačné po každé meruně. Odměnou nám byl nejen optický tlak, ale především zajímavé brankové příležitosti. Pavlákova palebná levačka jen vystrašila fans na kopečku za bránou. Poté v rychlém sledu ztroskotal i Ríša Ráb, který si sám dorážel svůj prvotní nezdar, jenže zvolil k dorážce polo-volej-side a nebylo to ideální řešení, pač místo prázdné brány to kopl “pouze do bubnu” rozjásaných fans. Radost však přišla záhy, konkrétně již v 7. minutě. Vrácený centr, který šikovně prodloužil Petr Flídr na zcela volného Rába, jenž nejprve ve skluzu trefil břevno, aby se mu pak míč vrátil jak na gumě zpět ke kopačkám a tentokrát již nezaváhal, takže ostrou střelou procedil mezi nohy překvapeného golmana z LA. Byli jsme stále hladoví směrem dopředu, ale mnohokrát jsme naletěli na vystoupivší defenzívu Lanškrouna, takže jsme nespočetně-krát slyšeli onen nepříjemný zvuk píšťalky a bylo po akci. Ve 21. minutě to však již vyšlo. Pavlák vysunul do úniku Matese Hodra, který zapnul letecké turbíny a neohroženě před golmanem uklidil k tyči – 2:0. Hned za dalších 6 minut vysunul Ráb svého idola Pavláka, který chtěl před lanškrounským strážcem pouze popíchnout přes něj. Ten jeho pokus opět vykopl pouze před sebe, takže to už byla pro PP11 jen dorážková lahůdka a na ukazateli rázem svítilo krásných – 3:0. Pak se začali mladíci z Lanškrouna nadechovat a my jsme místy nevěděli, kde nám hlava stojí, takže o sobě musel dát párkrát vědět i vždy vysmátý a nyní i “plešoun” Nikolas Hubálek, který si tak mohl “zajet” nové rukavice, které rozdávají v Bille k Red Bullu. Údajně se na ně dobře lepí nejen míč. Hosté však ze své iniciativy nevymysleli nic gólového, ačkoliv nás občas nutili chybovat a posílat míč tam, kam by ho ani macecha nevyhnala. Vše utnul až kat Geppard, který se dostal k odraženému míči na vápně a pohotově ho vyslal do pravého horního rohu lanškrounské klece – 4:0.

2. poločas:

Uklidněni výsledkem a natěšeni na pozápasový “gangbang” s nachlazeným Bernardem 11, který na nás čekal ve sprše, jsme se vydali do druhého poločasu. Ten nabídl zajímavé momenty a jen dokreslil naši střeleckou slinu. Nejprve si Pavlák dvakrát vylámal zuby na pohotovém Fikejsovi, aby pak mohla přijít další gólová paráda. Hájek rozehrál precizní centr, na který si naskočil Ríša Ráb a neuvěřitelnou patičkou, s enormní citlivostí a přesností, přeloboval lanškrounského brankáře – 5:0. V 74. minutě přišel ostrý střet, kdy právě hostující brankář nevědomky objevil na bradě Riši Rába vypínač, takže ho knock-outoval a pískala se penalta. Pro míč si suveréně dokráčel náš zarostlý Rákoncaj Jarda Blažek s vidinou toho, že pokud vstřelí gól, omládne minimálně o 10 let a navíc z hlavy nebude vykukovat jeho plagiátní cédečko s Bravo hity. Posvátný holící obřad “sakum-prdum” se tak nakonec konal, jelikož Bláža poslal dělovou kouli přesně pod lať a vedli jsme už 6:0. Navíc byl při chuti, takže po jednom ze závarů v našem vápně, kdy hosté už dokázali překonat Nikolase Hubálka, se do skifového skluzu pustil právě náš šlendrián Bláža a vstřelil si ještě regulérního vlastňáka. Nutno říci, že míč by stejně nejspíš skončil v síti. Další parádu si připravil Pavlák, když si doběhl přetažený centr právě od Bláži. Svým rozvolněným krokem vylákal hostujícího brankáře mimo vápno, jako liška Smolíčka pacholíčka, aby pak bystře poslal do opuštěné svatyně – 1:7. Krom toho, že na hřišti od 84. minuty pobýhali 3 golmani, to když Matěj Motyčka naskočil do zápasu jako hráč a svou hýřivou aktivitou nespočetněkrát vystrašil sebe i hostující obranu. Zlatou třešničkou na dortu bylo sólo Matěje “Gepparda” Hodra, který si vzal míč na levé straně a přesprintoval jednoho beka, druhého ve vápně posadil na zadek, aby pak zahrál na “Svěceného housličky” hostujícímu brankáři a uzavřel tak svůj hattrick a celý účet zápasu. Suma sumárum, dali jsme 11 gólů, z toho nám 2 neuznali a jeden si dali sami, takže 8:1 spokojenost.

Pak už následovala pouze neřízená zábava, holící orgie a pivo teklo proudem.

V sobotu 25.9. 2021 zajíždíme k důležitému zápasu na hřiště Kunčiny. Té se letos příliš nedaří, takže nic než 3 body nás nezajímají. Pojeďte nás podpořit, nebude to nic jednoduchého. Zápas začíná v 15:30.