Mladší přípravka vyjela na přátelské utkání do Svitav – 10.11.2018

V sobotu 10.11.2018 jsme vyjeli do Svitav, kam nás pozvali domácí na „přátelské“ utkání do jejich haly. Sešli jsme se po 8 hodině a od 8:30 nepřetržitě do 10:00 hodin děti hrály opravdu v přátelském prostředí a přátelském „duchu“, kdy se vždy po 5 minutách střídal u nás tým „A“ s týmem „B“, i když od této sezony už se asi nerozlišujeme, jsme přece jeden tým, ale pro přehlednost si to tak stejně rozdělujeme.

Gólově se v sestavě „A“ prosadili oba útočníci – Jonáš dal 2 branky, Kubík Krčál 3 branky, David z obrany přidal další 2 a při jednom střídání, kdy se do hry zapojila i Markétka si také vstřelila jeden krásný gól. Matěj to držel dobře obranně, rány dával krásné, ale tentokrát to do brány nespadlo, tak snad příště, asi si to šetří na „ostré“ zápasy. Markétka se v brance občas trochu nudila, tak se párkrát vystřídala s Davidem, aby se také trochu proběhla.

Za tým „B“ se gólově prosadil tentokrát Honzík Navrkal, a to celkem 4x a jeden gól si přidal také Péťa Novák. Věříme, že to klukům dodá tolik potřebné sebevědomí a také se rozstřílejí i další hráči….

Pokud počítáme dobře, vstřelili jsme celkem 13 branek a obdrželi jsme jich 7, ale o výsledek tu v ten den ani nešlo, děti si hezky zahrály, byly tam k vidění i oku lahodící akce, objevují se kličky, přihrávky, a to je důležité, děti aplikují ve hře to, co se při trénincích učí….

Přejeme jim, aby jim jejich zápal pro hru vydržel co nejdéle 🙂

Do tohoto přátelského utkání nastoupili: Markétka Karbulková a Oliver Rosák (branka), Jonáš Fajfr, Kubík Krčál, Kuba Šinkovský, Honzík Navrkal, Péťa Novák, David Žďárský, Matěj Schauer, Danda Pražák.

Trenérské velení: Ríša Ráb, Břéťa Pražák a Petr Novák

Zapsala: Zita Krčálová

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.