Mladší přípravka r. 2009 turnaj v Třemošnici

Zápasy se hrály na dobře upraveném, ale silně podmáčeném trávníku. Jako obvykle jsme zaspali první poločas prvého zápasu. Nevím, jestli chodí kluci v sobotu pozdě spát a ráno nejsou k probuzení nebo píšťalka rozhodčího je velmi slabá a neprobere je z letargie. I když i cesta k turnaji byla velmi dlouhá. První utkání jsme hráli proti silnému soupeři z Poličky.  Během pěti minut jsme prohrávali 3 : 0. Teprve potom začali kluci hrát a do poločasu dali 2 branky. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a zápas skončil remízou, na penalty jsme prohráli. Ve druhém utkání jsme bezpečně zvítězili nad ambiciózními kluky z Lázní Bohdaneč po našem velmi dobrém výkonu. Třetí zápas jsme hráli proti domácím klukům, kteří zřejmě byli již unaveni. Když se dostali na dostřel naší branky z přehledem je vychytal náš brankář za pomoci obránců a udrželi jsme čisté konto.

Libchavy – Polička   6 : 6   (2 : 3)  branky: Milda a Simon po 2, Tomáš a Patrik po 1

Libchavy – Lázně Bohdaneč   8 : 2   (4 : 0) branky: Kubik 3, Patrik 2, Lukáš, Simon a Milda po 1

Libchavy  –  Třemošnice  11 : 0   (5 : 0) branky: Milda a Kubik po 3, Simon a Tomáš po 2, Lukáš 1

V zápasech se vystřídali: Kubík, Tomáš, Lukáš, Milda, Patrik, Dominik a Simon. Chytali: Kubík, Tomáš a Patrik. Klukům i rodičům patří poděkování. Zlepšeným výkonem nás překvapil Milda a v brance Tomáš. Trenéři: Oláh, Kalous a Dušek.

Zapsal: Dušek