Ml. žáci – KP – 4. a 5. kolo

Žamberk – Libchavy   0 : 3   (0:2)

Než se kluci na hřišti rozkukali, tak jsme prohrávali 2:0. V dalším průběhu prvního poločasu se naše hra zlepšila, ale na dobře hrající domácí to nestačilo. V druhém poločasu domácí přidali třetí branku a bylo hotovo.

Sestava Libchav:

Svatoš – Kapoun, Vondra, Honzík, Schauer, Vrabcová, Marek, Bašnik, Aubus, Marhold, Čermák, Pultr, Henderson, Dytrt

Mladší žáci – 5. kolo KP skupina B

Libchavy – Přelouč    0 : 1   (0:1)

Utkání mělo náboj a spád hned od začátku. Obě mužstva se bojovně snažily přehrát svého protivníka. Šťastnějším celkem prvního poločasu a vlastě i celého utkání byli hosté, kterým se v podařilo v 17. minutě skórovat. Podobný obraz byl k vidění i v druhém poločasu. Brankové šance na obou stranách nebyly využity a tím pádem si body za vítězství odvážejí hosté do Přelouče. Blahopřejeme.

Svatoš – Kapoun, Vondra, Honzík, Schauer, Vrabcová, Kalousek, Bašnik, Aubus, Mucha, Čermák, Pultr, Bauer, Henderson