KRAJSKÁ SOUTĚŽ – Starší přípravka 20. 5. 2018 Libchavy

V prvním zápase jsme výborně začali. Hra měla spád, naši hráči chuť hrát, energie a nápady z nich jen sršely. Výsledkem bylo 5 hezkých branek. Druhý poločas přišlo uspokojení, menší koncentrace a soupeř vyrovnal hru a začal střílet branky.

Ve druhém zápase jsme ztratili jiskru a proti fyzicky menšímu soupeři jsme se začali prosazovat až později.

Poslední zápas měl ty správné grády. Výborný soupeř nás vybudil k dobrému výkonu a bylo se na co dívat. Utkání bylo plné osobních soubojů, hezkých kliček, přihrávek a podařených akcí. Vedení jsme se ujali po krásné zpětné přihrávce Martina a střele Honzy. Soupeř záhy vyrovnal z trestného kopu. Ještě do přestávky jsme šli opět do vedení, kdy Martin proměnil penaltu. Po přestávce soupeř opět z trestného kopu do šibenice vyrovnal. Naštěstí ani to nás nevyvedlo z míry a nadále jsme byli aktivnější a měli několik šancí. Do vedení jsme šli po krásném uvolnění a skvělé přihrávce Štěpána na Adélku, která chladnokrevně šanci proměnila. V závěru ještě Honza korunoval náš výkon precizním slalomem, kdy obešel 3 protihráče i brankáře a zvýšil na 4:2.

Libchavy – Horní Jelení              9:3 (5:0)

Branka: Adélka 3x, Honza D. 2x,  Marek, Kuba Sch.

Lichavy – Žamberk                       7:0 (4:0)

Branky: Honza D.2x, Míra M. 2x, Martin 2x, Fíša

Lichavy – Lázně Bohdaneč       4:2 (2:1)

Branky: Honza D.2x, Martin, Adélka

Pozitiva a negativa:

Turnaj se nám povedl. Poprvé ve všech třech zápasech. Malé výhrady jsem měl k druhému zápasu. Je vidět, že když se soustředíme pouze na fotbal, tak je v nás velká síla.

V poli nastoupili: Kuba Schauer, Míra Marek, Kuba Fišer, Štěpán Bašnik, Marek Pirkl, Lukáš Holub,  Martin Aubus,  Adélka Vrabcová a Honza Dostál.
Brankář: Kuba Fišer a Lukáš Holub

Dresy pere: Lukáš Holub – děkujeme

Trenér:  Milan Šalda