Jablonné nad Orlicí – Libchavy     3 : 4 po penaltách (1:3), penalty 1:3

Branky: 21. a 85. Kuklík, 53. Chládek – 22. Váně, 35. Žídek, 38. Boštík

Asistence: 22. Žídek, 35. Ráb, 38. Pavlák

Penalty proměnili: Chládek – Šalda, Ráb, Kubíček

Rozhodčí: Bednář Jaroslav – Langr Filip, Šimko Petr ml.

Sestava Libchav:

Pinkava – Ďuriš, Kubíček, Šalda – Boštík J. (61. Rejent), Ráb, Žídek, Paukert, Pavlák – Váně (46. Boštík M.), Martinák (80. Hodr)

Hodnocení:

Zápas o třetí místo, oba týmy chtěly hrát fotbal. Do druhé půle jsme vstoupili s vedením 3:1 a byli jsme aktivní a drželi jsme míč, domácím poté však vyšel jeden brejk jejich nejaktivnějšího hráče Kuklíka, pískala se zcela po právu penalta, Chládek ji proměnil a my jsme zcela vypadli z role. To určilo děj zbytku zápasu. Domácích bylo plné hřiště, ale co dokázali zahodit… My jsme nedokázali podržet míč, hráli pouze jedním směrem a to nahoru, což nás stálo zbytečně moc sil. Pár minut před koncem domácí srovnali.

V penaltovém rozstřelu však jejich střelecká nemohoucnost pokračovala, když selhali hned třikrát, naši střelci byli naopak stoprocentní a tak jsme z Jablonného přivezli dva vskutku zlaté body, jelikož vzhledem k průběhu druhé půle jsme si je opravdu nezasloužili. Náš výkon byl vzdálen tomu, co bychom chtěli hrát.