KP – Žáci – Slatiňany

Starší – Libchavy – Slatiňany 3: 0 (2:0)

Mladší – Libchavy – Slatiňany   6: 2 (3:2)

Starší žáci – 10. kolo KP skupina B

Průběh utkání byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. My jsme své šance však dokázali využít. V 21. minutě dal přesnou přihrávku za obranu Denis Maršalík a Graig Henderson potvrdil roli střelce 1:0. Ve 27. minutě si vybojoval míč opět Craig a po individuální akci skóroval podruhé 2:0. V samém závěru utkání dotlačil odražený míč do branky Denis Maršalík a završil skóre na konečných 3:0.

Sestava Libchav:

Svatoš– Holub, Dytrt, Mucha, Honzík, Vondra, Kovář, Urban, Čermák, Henderson, Maršalík (Šnajdar, Vrabcová, Tomáš)

Mladší žáci – 19. kolo KP skupina

Ve 14. minutě jsme vedli 3:0 po brankách Craiga Hendersona. Poté jsme usnuli na vavřínech a soupeř utkání zdramatizoval, když vsítil dva krásné góly hlavou.  Do druhého poločasu jsme nastoupili s lepší koncentrací. V 38. minutě přidala čtvrtý gól perfektně zahraným přímým kopem Adéla Vrabcová.  Soupeře to trochu zaskočilo a po nedorozumění v jejich obraně přidal hned za minutu Craig pátý gól 5:2. A neměli jsme toho dost a hned ve 40. minutě přidal Craig i šestý gól, čímž jsme odpor bojovně hrajícího soupeře definitivně zlomili.

Vacek– Pávková, Vondra, Bašnik, Holub, Vrabcová, Dostál, Aubus, Henderson, Provazník, David, Vašina, Hejtman, Řehák