KP – Dorost – Hlinsko

Sokol Libchavy – Hlinsko 4:4 (vítězství na pokutové kopy), branky: Kollert M. 2x, Adamec, Diblík F.O víkendu jsme se potkali s patrně prozatím nejlepším mančaftem. Tým Hlinska u nás předvedl velmi povedený výkon a přestože jsme o poločase vedli 2:1, nebyli jsme rozhodně lepším týmem. V druhém poločase nás Hlinsko zmáčklo a převrátilo skóre na svoji stranu (2:4). Klukům patří maximální dík za to, že se dokázali vrátit zpět do zápasu a nakonec v penaltovém rozstřelu zvrátit vítězství na naší stranu. Rádi bychom poděkovali za podporu věrným fandům, kteří nás v závěru zápasu hlasitě povzbuzovali.

Sestava: Motyčka, Dvořák, Sýkora (Kollert N.), Hrabovský, Kašpar (Diblík J.), Motl (Horníček), Šrom (Abrahám), Diblík F., Provazník, Adamec a Kollert M.