ŽK: Vávra, Filípek, Fidler – Kolář, Dvořák

Rozhodčí: Čech Karel

Sestava Libchavy:

Svatoš – Dytrt (46. Mucha), Diblík, Kollert, Honzík (73. Bašnik) – Kočí, Dvořák (75. Cindr), Kletečka – Fišer (56. Škrobánek), Provazník, Teplý (46. Kolář)

Hodnocení:

V zápase o třetí místo tabulky jsme zajížděli k Pardubicím, cestu zdobila objížďka za objížďkou. Domácí oddíl zahájil zápas v 9 lidech, jelikož čekal na příjezd hráčů ze zápasů žáků, kteří začali naskakovat v 10. minutě zápasu. Nemošice vsadili na velmi defenzivní taktiku s jednoduchým přechodem do útoku a spoléhali se na brejky. My si se zaparkovaným autobusem ve vápně domácích neuměli příliš dobře poradit, chyběla nám trpělivost ve výstavbě hry.

Do druhého poločasu jsme provedli změny a první branku vstřelili po hodině hry, kdy jsme domácí donutili k chybě v rozehrávce. Druhou branku vstřelil po nádherném centru kapitána Dvořáka hlavou Kletečka.

Spokojenost panuje se ziskem 3 bodů, hra měla ve velmi atypickém zápasu k ideálu daleko. Tuto sobotu přivítáme doma chlapce z Orla a ve hře bude boj o druhé místo v průběžné tabulce. Pokud máte jenom trochu času, přijďte se podívat na libchavské naděje, které už nyní začínají hojně doplňovat týmy dospělých, kde se prezentují dobrými výkony. Výkop sobotního utkání Libchavy – Orel je ve 13:30.