Dorost – Krajská soutěž

Slatiňany – Libchavy     2 : 2   (0:0)

Branky: 47. vlastní, 85 z penalty Kolář – 54. Provazník, 67. Provazník

ŽK: Příkaský – Provazník, trenér Hlaváček

Rozhodčí: Vávra – Vích, Preisler

 

Sestava Libchav:

Svatoš – Dvořák, Dytrt, Kollert, Honzík – Kočí, Bašnik, Kolář (75. Čermák) – Kalousek (46. Kletečka), Provazník, Fišer

 

Hodnocení:

Zápas se odehrál za náročného počasí ještě na náročnějším terénu. Chtěli jsme předvádět trpělivý výkon a na šance si počkat. Bohužel už v první půlce jsme dvě jasné šance nevyužili.

Ve druhém poločase jsme se dostali do situace, kdy jsme museli skóre dohánět po nešťastné vlastní brance. Náš tým prokázal obrovského ducha a dokázal skóre otočit ve svůj prospěch. Bohužel na nás dopadla tíha okamžiku z možného posunu na druhé místo v tabulce a 5 minut před koncem jsme sérií chyb darovali domácím penaltu. V závěru jsme mohli ještě skóre strhnout na svou stranu, ale nepodařilo se.

Pro naše hráče se jedná o cennou zkušenost, jak být lepšími a některé chyby neopakovat, ačkoli bych jim strašně za to celé jaro druhé místo strašně přál.

Tak třeba při posledním kole se ještě situace otočí a skončíme druzí. V posledním zápase přivítáme Proseč, výkop je plánován na sobotní 14. hodinu. Zveme všechny libchavské fanoušky, budeme se chtít loučit se sezonou pohledným výkonem a udržením jarní vítězné šnůry na domácím hřišti naší eRŽet arény.