Bambiny Česká Třebová – první podzimní vítězství

V neděli 1.10. jsme odehráli turnaj v České Třebové. Za krásného podzimního sluníčka jsme se krátce po deváté hodině ranní sešli k dalšímu pokračování fotbalového podzimu. Naštěstí nám zdraví dětí přeje a tak nemusíme nějak měnit sestavu. Jenom místo Matěje Šedy byl povolán naa premiérový start Matěj Štěch.

Prvním soupeřem byla Luková. Utkání začalo a hned od začátku bylo zapomenuto vítězství  z minulého týdne. Branky né a né padnout, kluci né a né se probudit. Nikdo neútočil, nikdo nebránil. Stav poločasu 0:1. Po přestávce jsme zabrali a podařilo se dvakrát skórovat. Bohužel se také jednou trefil soupeř, a tak po závěrečné píšťalce rozhodčího byl stav 2:2 a na řadu přišly penalty. V nich zazářil náš brankář Oli a bylo z toho vítězství 2:1.

Branky: Matoušek 2x, penalty Filip a Péťa

V druhém utkání jsme se střetli s domácím týmem. Kluci do zápasu vstoupili s vědomím, že případné vítězství je posune na první místo. Všichni se snažili, ale přesto do přestávky padnul do každé branky pouze jeden gól. Druhý poločas byl velice ubojovaný, hra se přelévala ze strany na stranu. Domácí diváci povzbuzovali, našim klukům slibovali čokoládu za to že nevyhrají. Naštěstí je neposlechli a vstřelili vítěznou branku. Konečný výsledek 2:1 a první místo turnaje.

Branky: Matoušek 2x

Kluci si vychutnali vyhlášení, šampaňské a slíbené odměny za celkové vítězství. Nakonec musím vyzvednout výkon našeho brankáře, je vidět škola dědy J. Pochvalu si ale zaslouží samozřejmě všichni za bojovnost a snahu.

Sestava: Oli, Matoušek, Filip, Péťa, Víťa, Kubík, Danda, Martin, Matěj