Mladší přípravka Horní Jelení

V neděli jsme zavítali do Horního Jelení na další sérii zápasů,na úvod jsme se utkali s Holicemi.Z naší strany začátek zápasu jako vždy, kluci opět jako kdyby spali.První branku dal soupeř a už prohráváme 0:1. Potom jsme se už probrali a dvěma góly Přémy Kalouska jsme otočily výsledek a už to bylo 2:1,tak skončil první poločas a i celý zápas.Ve druhém zápase jsme se utkali s domácím týmem .Domácí na nás vlétly a než jsme se rozkoukali tak jsme prohrávali 0:5,potom sice Přéma Kalousek snížil na 1:5,ale to bylo na dlouho vše.Domácí střelili do poločasu ještě čtyři góly takže první poločas skončil děsivě 1:9.V druhém poločase jsme zase nechytli začátek, a už jsme prohrávali 1:11.To nevydržel náš borec Přéma Kalousek a snížil na 2:11, pak dal gól sice zase soupeř,ale Přéma snížil na 3:12.Za nás se trefil ještě Vítek Peknic,konečný stav 4:13.Kdyby jsme neměli v brance Olivera výsledek by byl ještě mnohem horší.Ve třetím zápase jsme narazili na Litomyšl.Prvním střelcem byl náš kanonýr Domča Čermák,vedeme 1:0,potom se trefoval jen soupeř a poločas skončil 1:4.Druhý poločas začal jako skončil ten první, opět skóruje soupeř 1.:5,pak za nás snižoval Mates Šeda na 2.5.Hned nato vstřelil branku Domča a už to bylo3:5. Kluci makali ,ale bohužel už se jim nepodařilo skórovat, konečný stav 3:5.

SESTAVA: Přéma Kalousek,Oliver Rosák,Mates Šeda,Petr Novák,Domča Čermák,Vítek Pěknic

Napsal:Petr Novák