Dorost – KP – Holice

Holice – Sokol Libchavy 7:0Výsledek a zejména přístup našich borců k tomuto utkání si rozebereme v pondělí na tréninku, omluvou nemůže být ani velká absence hráčů základní sestavy.

Jediné co nás pobavilo na tomto výjezdu byl autobus (či jakási postarší drožka) značky SOR do kterého se vejde cca jeden mančaft s trenéry. Dle webových stránek SOR vyrábí autobusy již 25 let. Tento exemplář bude tak podobného stáří a při založení muzea výroby autobusů na Libchavsku by mohl být prvním exponátem. Přední dveře autobusu se za jízdy pravidelně otevíraly a to cca každých 3-5 minut. Pan řidič je trpělivě zavíral a ve finále je zamkl natvrdo klíčem. Jaké však bylo naše překvapení, když i takto uzavřené dveře se za chvíli otevřely. Záložní plán na zpáteční cestu tedy zněl – vlak Holice – Moravany – Ústí nad Orlicí – Libchavy. K našemu překvapení se dveře při zpáteční cestě otevřely pouze jednou a přestály i několik železničních přejezdů a výtluky na silnici Mostek – České Libchavy. Panu řidiči tímto děkujeme za to, že nás na zápas a zejména zpět dopravil v pořádku.

Sestava: Motyčka, Adamec (Abrahám), Horníček, Sýkora, Kašpar, Motl (Diblík J.), Diblík F., Šrom, Komárek, Fikejz a Kletečka (Kočí)