Mladší přípravka Lázně Bohdaneč

V sobotu 21.9. jsme zavítali do Lázní Bohdaneč.První soupeř na kterého jsme narazili byli Pardubičky.Začátek byl od nás jako vždy katastrofální ,než jsme se probudily tak jsme prohrávali 0:4.Pak se za nás trefil Přéma Kalousek a už to bylo 1:4,bohužel se opět trefil soupeř 1:5.Do konce prvního poločasu se trefil znova Přéma 2:5.Ve druhém poločase jme začali dobře. Mates Šeda snižuje na 3:5,to jsme ještě doufali v dobrý výsledek.Pak náš soupeř dal sedm branek v řadě,skóre vyskočilo na děsivých 3:12 Pak sice dal gól Přéma Kalousek na 4:12,to bylo z našeho podání vše ,konečný výsledek 4:14.Druhý tým byli Moravany,začátek jako vždy ospalí.Od začátku jsme tahali za kratší konec provazu,a když se náš soupeř trefil dvakrát, prohráváme 0:2.Na 1:2 snižuje náš střelec Kuba Škorvánek,pak se trefil ještě soupeř a proto konec poločasu byl 1:3.Ve druhém poločase skóroval pouze soupeř a to hned dvakrát,konečný stav zápasu 1:5.Ve třetím a posledním utkání byli soupeři domácí Lázně Bohdaneč..Začátek světe div se prohráváme 0:1,pak skóruje náš Vítek Pěknic a je srovnáno na 1:1.Potom se trefil náš soupeř a je to 1:2,to se nelíbilo Kubovi Škorvánkovi,který vyrovnává na 2:2.V prvním poločase se trefil už jen soupeř, konec poločasu 2:3.Ve druhém poločase nám dal soupeř dva góly a už to vypadalo na další debakl.Pak Jarda zamíchal sestavou a poslal do útoku Matěje Štěcha a ten se mu odvděčil dvěma góly a už to bylo jen 4:5.A když srovnal Přéma Kalousek na 5:5 a  vzápětí Petr Novák otočil výsledek pro nás na 6:5 vše vypadalo že si tento zápas nenecháme utéct,bohužel domácí byli proti a srovnali na konečných 6:6.

SESTAVA: Domča Čermák,Přéma Kalousek,Kuba Škorvánek,Mates Šeda,Vítek Pěknic,Petr Novák,Matěj Štěch

Napsal:Petr Novák