Žáci KP – Prosetín

S. Žáci – Libchavy – Prosetín   6: 1  (0:1)

M. Žáci – Libchavy – Prosetín   0: 1   (0:1)

Starší žáci – 13. kolo KP skupina B

Úvodní minuty utkání byly vyrovnané. Hosté se dostali do vedení ve 12. minutě kdy jsme nezachytili únik po pravé straně a po přihrávce do pokutového území jsme nepokryli volného hráče na malém vápně 0:1. Ve zbytku prvního poločasu jsme se pokoušeli o vyrovnání. V 25. minutě trefil tyč z trestného kopu Filip Diblík. Ve 30. minutě se probil do pokutového území Kryštof Fikejz, ale jeho střelu stačil hostující brankář vyrazit na břevno. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek na naší stranu. Ve 41. minutě se vyrovnání postaral Filip Diblík křižnou střelou po přihrávce od Fikejze 1:1. V 47. minutě vyhrál důležitý souboj ve středu hřiště Kalousek, posunul na Komárka, ten našel na hranici pokutového území Fikezje, který střelou k tyči zvýšil na 2:1. V 61. minutě byl v pokutovém území faulován Adam Provazník a z následné penalty zvýšil na 3:1. V 63. minutě to už bylo 4:1 po střele Filipa Diblíka. V 65. minutě zvýšil na 5:1 Jarda Škrobánek, který po úniku z pravé strany prostřelil křižnou střelou hostujícího brankáře. V poslední minutě utkání si z levé strany navedl míč do středu pole Denis Komárek a střelou pod břevno završil účet na konečných 6:1.

Jan Diblík – Honzík, Provazník, Diblík Filip, Svatoš, Kalousek, Škrobánek, Kovář, Dytrt, Fikejz (připraveni ke hře byli Vrabcová, Tomáš, Vondra, Fišer)

Mladší žáci – 13. kolo KP skupina B

Velmi vyrovnané a pěkné utkání. Bojovnost a hezké fotbalové akce předváděli obě mužstva. V koncovce byli šťastnější hosté, kterým se podařilo ve 33. minutě vstřelit jedinou branku utkání. Další brankové šance na obou stranách již nebyly využity. Body sice nemáme, ale tým musím pochválit za předvedenou hru.

Svatoš – Kapoun, Fišer, Čermák, Schauer, Vondra, Vrabcová, Bašnik, Aubus, Marhold, Lamač, Honzík, Dytrt