Starší žáci – 10. kolo KP skupina B

Přelovice – Libchavy –   2 : 1   (0:1)

Do sestavy se nám vrátili Škobánek a Dytrt i přesto byl na tom náš soupeř z Přelovic fyzicky lépe. V úvodu utkání jsme se ujali vedení. V 5. minutě zahrával Filip Diblík rohový kop a domácí hráč si vstřelil vlastní gól 0:1. V dalším průběhu se plně projevila fyzická převaha soupeře. Vypracovali si několik vyložených příležitostí, ale při nás stálo štěstí a Honza Diblík dělal v brance divy. I v druhém poločase byl obraz hry stejný. My se snažili ze všech sil vzdorovat. To se nám dařilo do 43. minuty, když domácí po pěkné kombinaci vyrovnali na 1:1. Když už to vypadalo, že budeme za naší bojovnost oceněni minimálně bodem, tak domácí v 69. minutě z posledního útoku skórovali a zvrátili výsledek utkání ve svůj prospěch 1:2. Za poctivě odpracovaný výkon klukům děkuji.