Starší přípravka okres – Králíky 20.10.2018

Tým Libchav si na poslední turnaj v podzimní sezóně zajel do nejvzdálenějšího místa v okrese. V Králikách jsme odehráli dvojzápas s domácími. V prvním utkáním jsme se střetli s Králíky B a do druhého poločasu jsme nastoupili za stavu 2:3 pro nás.I přes konečné vítězství to bylo utkání vyrovnané a  o branky se podělili tři hráči. Ve druhém utkání jsme zahajovací výkop rozehráli proti Králikům A. Vyrovnaný poločasový zápas skončil za stavu 1:1.Po rychlých brankách ve druhé půlce utkání se soupeř “položil” a náš tým svou hrou a dobře  trefenou střelou navýšil brankový náskok. Po utkání se stříleli penalty  a hráči včetně brankářů se navzájem podporovali.

Souhrn: Hráči hráli s chutí, do hry dávali všechno, u jednotlivců byla vidět změna pojetí hry ( makali a snažili se ), někteří potvrdili svůj standard.  Rozdílnost mezi týmy spočíval v dobře obsazených hráčů soupeře a startu na balón. Byl to hezký závěr podzimní sezóny:-).

Tým: Tomáš Oláh, Karel Vacek, Kuba Kalous, Jakub Mařík, Adam Krčmář, Dominik Tomáš, Patrik Vizvári, Sam Hladík

Libchavy x Králíky B 5:2, Libchavy x Králíky A 9:1

Branky: Kuba Kalous – 8, Patrik Vizvári – 4, Tom Oláh – 1, Adam Krčmář – 1

Dresy: Karel Vacek

Trenér : Robert Oláh