Starší přípravka kraj -Litomyšl 27.4.2019

Úvodní utkání proti domácím probíhalo dle známého scénáře tj. rozjezdový zápas. Abychom ho mohli nazvat jako povedený baletní vystoupení stačilo přidat hudbu z Labutího jezera.V utkání scházel důraz a chuť po vítězství. To druhé utkání proti Čisté bylo úplně jiné utkání.V první půli jsme prohrávali 2:1 a do druhého jakoby nastoupili jiní hráči.Chtěli vyhrát, kombinace, střelby, hlídání hráčů a to se výrazně projevilo na hře a výsledku.Do posledního utkání jsme nastoupili v euforii a i přestože se jednalo o vyrovnaný zápas, tak soupeř z Horního Jelení v poločase vedl 2:0 a v druhé půli již 3:0. Jenže hráči opět chtěli hrát, nescházela jim chuť po vítězství a projevovala se zdravá naštvanost na sebe včetně pláče z promarněných šancí. Úsilí však nebylo promarněno a naši hráči stav vyrovnali na remízový výsledek.

Hráči : Tom Oláh, Jolča Pávková, Jan Provazník, Jenda Kulhavý, Adam Krčmář, Dan Davidů, Honza Dostál a Karel Vacek ( golman ).

Utkání: Libchavy x Litomyšl 1:4 , Libchavy x Čistá 7:2, Libchavy x Horní Jelení 3:3

Závěr: Když trenér vidí zdravou naštvanost, pláč z promarněných šancí je rád….znamená to, že kluci a holka mají touhu po vítězství, po výhře a chtějí zápas otočit. A to nás baví včetně rodičů, kteří svým fanděním hráče tlačili vpřed. Dnes se v týmu ukázal zdravý duch.

Dresy: Honza Dostál

Zapsal :Robert Oláh