Okresní přebor – starší přípravka 12.5.2018 Sruby

V prvním zápase proti domácím nám chvíli trvalo, než jsme si zvykli na menší hřiště. Hra byla samý souboj a boj o volné hřiště. Vedení se ujali domácí, kdy jsme při obranném zákroku nastřelili domácího útočníka a od něho se míč dostal do branky. Dlouho se neradovali, Dan si ideálně převzal přihrávku a chytře podél brankáře vyrovnal. O pět minut později se po narážečce s Adamem uvolnila Adélka a střelou k tyči otočila skóre. Ve druhé půlce jsme bohužel místo navýšení skóre dvakrát po sobě inkasovali a při maximální snaze o vyrovnání jsme ještě dostali další branku, škoda.

Ve druhém zápase měli Řetováci famózní nástup a během pěti minut vedli 4:0. Až potom jsme se začali snažit hrát něco jako fotbal. I když Řetová byla lepší, ukázali jsme, že něco umíme a po hezkých akcích jsme vstřelili dvě branky.

Ve třetím zápase jsme to naopak byli my, kdo hrál, a kluci z Jehnědí nevěděli ,kam dřív skočit. Dali jsme ovšem jen dvě branky, jednu nám sudí neuznal, a tím jsme dali soupeři šanci. Ten toho využil a bojovností se mu podařilo výsledek otočit. My jsme naše další šance nedali a prohráli

Na turnaji mě mile překvapily výkony některých hráčů, ale fotbal je o týmu a o úspěch se musí přičinit všichni.

Libchavy – Sruby                          2:4 (2:1)

Branky: Dan a  Adélka

Lichavy – Řetová                          2:9 (0:6)

Branky: Marek Pultr 2x,

Libchavy – Jehnědí                      1:2 (1:0)

Branka: Marek Pultr

V poli nastoupili: Adélka a Lucie Vrabcovi, Honza Provazník, Lukáš Holub, Adam Krčmář, Dan David, Marek Pirkl, Marek Pultr, Petr Marhold

Brankář: Marek Pultr, Petr Marhold a Lukáš Holub

Dresy pere: Dan David – (už podruhé, Dane, asi se ti to zalíbilo) Děkujeme.